Tipy pro Vaše rty

Tip 1:

Denně pečujte o své rty. Používejte výrobky pro péči o rty jako součást denního režimu pro hydrataci rtů a zachování jejich zdraví.
Ošetřující balzám na rty, jako je Blistex Lip Kondicioner obsahující přírodní hydratační olivový olej, hroznový olej a kakaové máslo, je vysoce účinný. Pro hydrataci rtů, která je zklidňuje a přináší úlevu při popraskání, spálení a oparech, vyzkoušejte Blistex Lip Balzám. Denní ošetřování rtů pomáhá udržovat pocit hebkosti a příjemný vzhled.

Tip 2:

Používejte přípravky pro péči o rty před jejich vystavením suchému prostředí.
Kdykoli jste vystaveni podmínkám, při nichž obzvláště hrozí vysušení rtů, ať už jsou to nepříznivé venkovní podmínky nebo suché domácí prostředí, používejte produkty péče o rty, které pomáhají zachovat přirozenou hydrataci a zabraňují jejich vysoušení. Doporučované výrobky, jako Blistex Lip Classic a Blistex Lip Kondicioner, jsou kombinací řady látek, jež rty efektivně chrání.

Tip 3:

Používejte výrobky pro péči o rty před vystavením slunci.
Kdykoli jste během roku vystaveni vždy škodlivým slunečním paprskům, používejte přípravek s adekvátním SPF (faktorem ochrany proti slunci). Kromě dobře známého škodlivého vlivu na pokožku je vystavení slunci u náchylných osob rovněž spouštěcím faktorem oparů. Číslo SPF indikuje, kolikrát déle může člověk zůstat na slunci, než se spálí. Osoby s citlivou pokožkou by se měly vyhnout produktům obsahujícím PABA (kyselinu para-aminobenzoovou), která může způsobit alergickou reakci. Vyzkoušejte jakýkoli z výrobků Blistex s opalovacím krémem, včetně Blistexu MedPlus.


Tip 4:

Ošetřujte bolavé nebo již popraskané rty léčivým výrobkem pro péči o rty.
Pokud je ret již vysušený, popraskaný nebo bolavý, je zvláště důležité použít léčivý přípravek, který poskytne úlevu. Produkt s pronikajícím analgetikem zklidní rty rychle a efektivně. Blistex Lip Balzám léčí a je jediným balzámem na rty, který díky svému složení skutečně hydratuje. Bolavým rtům poskytuje chladivou úlevu Blistex MedPlus.


Tip 5:

Používejte výrobky pro péči o rty pod rtěnku nebo místo ní.
Před nanesením rtěnky používejte produkt péče o rty, jako Blistex Lip Classic nebo Blistex Lip Balzám. Tyto produkty pomáhají rtěnku rovnoměrně aplikovat pro její lepší vzhled. Pokud nechcete rtěnku vůbec použít, Blistex Liptone nebo Blistex Lip Brilliance poslouží jako balzám a zároveň vaše rty zbarví a dodají jim lesk!